Jste připraveni na Váš příběh štěstí?

To, co Vám mohu dnes slavnostně slíbit je, že o covidu ani neceknu. Dneska to nebude ani o prospěšnosti očkování. A ani o všech těch zmatcích, které nám způsobuje vrchnost. Místo toho si pořádně užijeme.  Každé rozhodnutí má svůj příběh.  Dejme se tedy do toho. Vzhůru za dobrodružstvím. Jen 8 kroků nás dělí od štěstí.

Dobré cesty tam, kam a jak tě srdce táhne

Konečně hoďte všechny obavy za sebe. Nasedněte, připoutejte se. Startujeme. Užijeme si magickou sílu cestování. Má moc zbavit nás všech neduhů, nabít nás energií pro další bezstarostnou jízdu. Hoď pohodlí za hlavu a vyraz na dobrodružnou cestu. Buď po Čechách nebo ven do zahraničí. Hory a jezera na tebe čekají. Jenom na tebe. Protože my ostatní…….

Jste připraveni na Váš příběh štěstí? COSMOS®MEDICINAL

Dobré vlny na obzoru

My se prostě jedeme válet. Válet k rybníku, řece nebo k moři. Co všichni ti rádcové mají s tou „aktivitní“ dovčou. Ten, kdo se nedovede pořádně alespoň deset dní pořádně válet u moře neví co je život. Ale ty začni konečně žít. Žádné obavy. To bezva válení u moře si zasloužíš, jako nikdo jiný. Pryč od toho stresu v práci. Dál od každodenního zápřahu v domácnosti. Mysli jen na příjemné věci. Podmanivé melodie. Příjemnou společnost.

Dobré odpočívání

No tak to by Vám měl Váš lékař předepisovat častěji. Už od starověku je známo, že člověk má předcházet únavě odpočinkem. Jinými slovy-už nikdy se nesmíte cítit unaveni. Odpočívejte dřív, než pocítíte únavu. Kdy se Vám to podařilo naposledy? Že, nikdy. No tak šup, další důvod naplánovat něco podmanivého.

Dobré jídlo

Nakonec, to nejlepší nasávání ducha exotického místa (tedy pro nás „exotického“ a to může být klidně třeba v Kardašově Řečici) je stejně skrzeva místní kuchyni. A o nápojích už vůbec nemluvím. Inu, zážitková turistika. A nejlepší je ta, která Vás potká tak jakoby sama od sebe. Číhá všude za rohem.

Dobré knížky

Šťastný „váleč“ český neboli latinsky „Volvox globator bohemorum sp.“ nikdy, a to musím zopakovat nikdy, nezapomínal na potravu ducha. Nějaká ta dobrá napínavka se vždycky šikne. Dneska vlastně nějaká ta dobrá digi čtečka, plná kvalitní literatury. Nakonec to sladké usínání s dobrou knihou vleže u vody ke štěstí také rozhodně patří.

Dobré pohyby

Nenáročný pohyb je taky součástí šťastného válení. Nějaké to poznávání místního koloritu, umění nebo památek vždycky zaujme. Zaprvé, je to dobrý kontrast k tomu věčnému povalování u vody. A za druhé si myslím, že to není potřeba přehánět. A také si myslím, že to ani přehánět nebudete. A pak si uvědomte, že plavání (a to i v moři) je jednou z těch fyzických aktivit, která spaluje nejvíce kalorií. Takže vidíte, co děláte pro své zdraví. Cvičíte ani o tom nevíte.

Dobré štěstí

Pocit štěstí? No tak o tom už jsme se hodně namluvili v předcházejících odstavcích. Vlastně jsme vůbec o ničem jiném nemluvili. Takže vezměte to klidně ještě jednou shora dolů. A k tomu ještě toto. Kde jsou ty doby, že jste pod tlakem všech těch nesmyslů měli výčitky, že jste nestrávili řádně aktivní, tedy „plnohodnotnou“ dovolenou. Tak jako sousedi. No, sousedi se taky byli válet. Ale nafotili dost dobrá selfíčka, jak aktivně a náročně surfují na banánu. Nebojte se ničeho a vítejte v komunitě šťastných válečů. Všech, kteří si to zaslouží.

Dobré, dobré je to i v plavkách

Po osmi krocích jsme se dostali až ke štěstí. Takže ty plavky moc neřešte. Po vší té pakárně, co máme za sebou. Nenechte se rozhodit-drobné nedokonalosti jsou krásné. A kdybyste přece jenom potřebovali zvýšit sebevědomí, tak jedině přírodní cestou. Na to tu jsou přírodní produkty z bylin a hub COSMOS®MEDICINAL.

Přeji Vám pevné zdraví!

 © COSMOS s.r.o., All rights reserved

Napsat komentář

Item added to cart.
0 items - 0,00 
COSMOS®MEDICINAL
Nezávisle ověřeno
15 recenze