Koronavirus COVID19 a imunita

Pro překonání případné infekce a její bezproblémový průběh je velmi důležité celkově dobré zdraví a také dobrý stav našeho imunitního systému, který je v první linii v boji s nebezpečnou infekcí. Odborníci doporučují osobní hygienu, konzumaci ovoce a zeleniny a dostatečný pohyb na čerstvém vzduchu. Protože naše produkty z bylin a hub nejsou nijak upravovány vstřebávání prospěšných látek probíhá stejně jako u čerstvého ovoce a zeleniny. Některé byliny a houby vytvářejí obsahové látky, které mají vliv na posílení imunity. Z našich produktů jsou nejlépe hodnoceny UNA DE GATO – kočičí dráp, ASMACHILCA, CORDYCEPS, AGARICUS. Každý z nich obsahuje jiný typ obsahových látek, které ovlivňují imunitu. Zatímco byliny jako UNA DE GATO a ASMACHILCA vynikají zejména glykosidů a alkaloidů u hub jako je CORDYCEPS a AQGARICUS jsou to hlavně betaglukany. Naše produkty jsou konzervovány sušením. Sušení je jedna z nejstarších přirozených metod konzervace potravin, při kterém jsou zachovány důležité obsahové látky. Do produktů tohoto typu proto ve shodě s legislativou není nutné přidávat konzervační látky.

Neobsahují žádná umělá dochucovadla ani konzervační látky. Jsou v  přírodní formě, nejsou fermentovány, extrahovány ani chemicky upraveny. Neobsahuje geneticky upravované složky.

Nebyly vystaveny ionizujícímu záření. Neobsahují lepek. Vzhledem k současné situaci je o ně velký zájem a zásoby se tenčí. Zadejte do Google naši značku Cosmos medicinal a objeví se Vám řada e-shopů a distributorů, kde si můžete naše produkty objednat.

Napsat komentář