Hoďte se do pohody po nátlaku pandemie a objevte čtyři nejdůležitější věci v životě

Věřme, že už je to za námi. Teď je potřeba zaměřit se na nejdůležitější atributy našeho života, které máme tendenci často podceňovat a přehlížet jako běžné a obyčejné součásti našich životů. To by mohlo vlastně  být to pozitivní, co si, jak alespoň doufám, ještě dlouho poneseme v sobě. Vlastně by bylo dobré, kdyby nám to zůstalo napořád. Na našem webu najdete čtyři asi nejdůležitější atributy života. Po přečtení Vám bude jasné, že bez těchto zdánlivých samozřejmostí není možno dosáhnout jakýchkoli cílů pro nikoho z nás. 

Život znamená dýchat

Zdánlivá banalita, že ano. Přesto jste určitě zažili, že se Vám zdálo, že nemůžete dýchat. A to v případě třeba vyčerpávajícího běhu je ještě věc, která se nějakou chvíli srovná. Horší jsou dýchací obtíže způsobené nemocemi. A co teprve ztížené dýchání při zamoření okolního prostředí nějakými těmi výfukovými látkami. Dýchaní je zdarma a tak se zdá být samozřejmostí. Proto Vám přeji volné a hluboké nadechnutí v letošním létě ať už v lese u nás doma nebo při procházce po pláži u moře. Prostě čistý čerstvý vzduch, buď pochválen. A vzpomeňte si na tyto řádky.

Když se podíváte co se u nás dělo a co se ještě v různých částech světa děje je jasné, že dýchat čerstvý vzduch a dělat všechno pro zlepšení funkcí Vašeho dýchacího aparátu je dobrá investice do Vašeho zdraví. I kdyby to byly jen procházky v přírodě. Ale třeba i dechová cvičení. Pokud si vážíte svého zdraví dýchejte zhluboka každý den. Chraňte a podporujte Vaše dýchání.

Hoďte se do pohody po nátlaku pandemie a objevte čtyři nejdůležitější věci v životě COSMOS®MEDICINAL

Voda znamená život

Jsme stvořeni převážně z vody. Jak dlouho bez vody vydržíme? Voda rozpouští živiny a dodává je všem buňkám. Vyplavuje škodliviny a toxiny a účastní se všeho co se v nás odehrává. Na kvalitě záleží. Voda stáčená do plastu, v plastu dlouho skladovaná přepravovaná mnoho dní a pak skladovaná v regálech obchodů není stejná jako ta hlubinných pramenů v neznečištěných oblastech. Zkuste vodu. Věřte, že všechny ty pohádky a pověsti o živé vodě nejsou jen tak.

Jídlo znamená život

Važme si potravin. Hlavně těch zdravých a čerstvých. Pokusme se oprostit od všech těch glutamanů a jiných chemikálií, prefabrikovaných jídel, umělých dochucovadel a konzervantů tak jak jen to je možné. Jste to co jíte a potravina může být lékem jen když je čerstvá a čistá. Jen tak je i chutná. Všechny Vaše tělesné funkce včetně práce mozku jsou přímo ovlivněny tím, co jíte. Proto vybírejte moudře a jezte pokud možno dobře.

Přírodní produkty Cosmos-medicinal jsou vyhradně přírodní a na rozdíl od nepřeberného množství doplňků stravy na trhu nejsou nijak upravovány, neprocházejí žádnými technologickými postupy, nejsou tabletovány, neobsahují žádná syntetická dochucovadla ani konzervanty. Jsou přírodním zdrojem pro výživu důležitých obsahových látek, které jsou využity v trávicím traktu stejným způsobem jako, jakékoli běžné potraviny.

Pohyb je život

Každý zažil nějaké to omezení pohybu a tak není třeba zdůrazňovat jak je pro nás pohyb důležitý. Važte si života a zařaďte pohyb mezi každodenní aktivity. Ten přirozený a přiměřený. Je jasné, že bude jiný pro sportovní a dynamické mládí ale stejně radostný při procházkách aktivních seniorů. Dýcháte, pijete, jíte můžete se pohybovat. Tak buďte šťastni, vyjděte ven pohybujte se nebo si hrajte. Svět je přeci nádherné hřiště.

Pro podporu a zachování hybnosti jsou v Latinské Americe po tisíciletí používány tradiční bylinky.

Napsat komentář

Item added to cart.
0 items - 0,00 
COSMOS®MEDICINAL
Nezávisle ověřeno
15 recenze