Proč o hubnutí? Hubnutí s Cosmosem 1.díl

Ze všech stran se na nás hrnou samé zaručené návody a rady jak zhubnout. Jedná se vesměs o reklamy a marketingové triky. Některé jsou pravdivé, ale odtrhují od sebe jednotlivé aspekty hubnutí a zaměřují se jen na ty, které propagují. Jiné opravdu, ale opravdu hraničí s kouzly na počkání a se zázraky do dvou dnů. Proto Vám na webu www.cosmos-medicinal.com  přinášíme náš seriál o hubnutí. Nedočtete se v ní o žádných dietách ani zázračných prostředcích na hubnutí. A o žádném drastickém dodržování čehokoli.

Proč o hubnutí

Ze všeho nejdříve je potřeba si uvědomit a to selským rozumem, že všechny ty kampaně a zaručeně hubnoucí prostředky jsou marketingové nástroje. Žijeme v době, ve které žijeme a není divu, že nám chce někdo něco prodat. Ovšem tyto zaručené prostředky asi nekončí dobrým výsledkem, protože to už by asi všichni zhubli a nebyl by zájem o další zázračné metody.

Proč o hubnutí? Hubnutí s Cosmosem 1.díl COSMOS®MEDICINAL

Co získáte se seriálem HUBNUTÍ s Cosmosem

Cílem je srozumitelně Vám představit jednoduché principy tak, abyste si uvědomili proč přibíráme na váze a co dělat, abychom získali vysněnou váhu nebo postavu. Nebudete počítat žádné kalorie, sacharidové jednotky a podobné věci, na které nemáte čas. Nebudete nabádání k nepřiměřeným fyzickým aktivitám. Nejde ani o žádné hladovění, naopak. Nebudeme strašit vražedností některých potravin. Neuslyšíte to smíš a to nesmíš.  Na konci by měl z cyklu HUBNUTÍ s Cosmosem vzniknout soubor jednoduchých doporučení (abyste se nemuseli složitě vracet k jednotlivým tématům a článkům). A nebo se k jednotlivým bodům snadno na našich webových stránkách můžete vrátit.

Zdravý životní styl, ale co to vlastně je …..

Hubnutí je samozřejmou součástí zdravého životního stylu. Aspoň by to tak mělo být.  Nebo spíše kontrolovaná tělesná hmotnost blížící se zdravému optimu. No to už zní skoro moc vědecky. Asi nikdo nepochybuje, že optimální váha koresponduje s optimálním zdravím. Optimální zdraví je podmínkou vynikající kvalitě života rovná. Dlouhý aktivní život je jistě přáním každého. A to vše je podmíněno zdravým stravováním. Ovšem to co je zdravou stravou je opředeno dalšími mýty a reklamními tahy. Výrobci a prodejci samozřejmě velmi rádi mlží a tak spotřebitelé tápají. Co člověk, to názor. V některých z příštích dílů se dotkneme zdravé stravy a některých dalších aspektů zdravého životního stylu. Nebo v tematicky zaměřených článcích.

Nebo moderní životní styl, chcete-li ….

Co je to ten moderní, životní styl, to je taky otázka pohledu každého z nás. V seriálu ZHUBNĚTE s Cosmosem bohužel nenajdete podporu žádných převratných technologií. Takže používejte ty různé aplikace na hubnutí, počítačky kalorií, chytré hodinky a pokud Vám pomohou bude to výborné. A vy ostatní, co jste už tyto přístroje odložili si sedněte (nebo se rovnou natáhněte) a zhluboka se nadýchněte. Zklidněte se a představte si něco pěkného, třeba jak sedíte na skále nad mořem, slunce zapadá a vánek pocuchává Vašimi vlasy (nebo Vás hladí po inteligentním vysokém čele). No jo, je to skoro jako před dvěma tisíci lety. Asi ten moderní životní styl je tady s námi už odedávna. Víte že se o hubnutí zajímali už ve starověku. Využijte tisíce let zkušeností lidstva. Některé byliny byly užívány k hubnutí už ve Starověku, v Egyptě, Řecku a Římě.

Takže ….

Náš seriál článků HUBNUTÍ s Cosmosem nebude žádným návodem návodů nebo vyčerpávajícím vědeckým pojednáním. Ale srozumitelnou a jednoduchou pomůckou, která Vám opravdu pomůže. Nepůjde  to bez Vás a nebude to ani mávnutím kouzelným proutkem. Na pokračování ….

© COSMOS s.r.o., All rights reserved

Napsat komentář

Item added to cart.
0 items - 0,00 
COSMOS®MEDICINAL
Nezávisle ověřeno
15 recenze