Nevíte, co dělá vánoce vánocemi?

No jasně, jsou to dárky. Bingo, všichni nebo skoro všichni dárky přece milujeme. No a o dárcích to dneska bude určitě. Jsou dárky a dárky. Některé jsou opravdu k nezaplacení.

DÁREK 1

Všichni pocházíme z jednoho Zdroje

Říkejte si tomu, jak chcete. Že jsme z jedněch vajec. Jednoho těsta nebo děti Země. Pocházíme z jedné přírody z jednoho Vesmíru. Nebo od pánaboha. Nebo za to může Velký Duch. Prostě z jednoho zdroje. Že to zní moc esotericky? Nemělo by, současná věda má stejné závěry. Na počátku světa prý bylo fyzikální vakuum. Není tak úplně ničím, protože je v něm „nulové“ elektromagnetické záření a probíhá spontánní vznik a zánik částic a antičástic. No tak tohle, to jsem přehnal. To už zavání pro změnu vědátorstvím.

Nevíte, co dělá vánoce vánocemi? COSMOS®MEDICINAL

DÁREK 2

Všichni pocházíme z přírody

Domorodí indiáni nikdy nemudrovali o abstraktních náboženských konceptech a idejích. Když Velký Duch chce dát nějakou tu pravdu k lepšímu dá to jasně najevo nějakým přírodním úkazem. A to takovým, aby ho přihlížející rozhodně nepřehlédli. Byli si tak jisti. Dokázali učit se v přírodě. Naslouchali stromům. Američtí indiáni chovali přírodu ve velké úctě. Byli přesvědčeni, že všechny věci a prvky na světě – jak živé, tak neživé mají svého vlastního ducha. Ten je součástí velké duše vesmíru. Všechny rostliny na zemi jsou darem země. Každá, i ta nejmenší květina má svou vlastní duši. Všechno, co je živé, je svaté a je darem Matky Země. A ta je také bohyní. Všechny prvky v přírodě jsou obdařeny vyšším smyslem.

DÁREK 3

Společný Zdroj očistí tělo i ducha

Celé tisíce let domorodí Američané používali byliny ku prospěchu těla. Ale nejen to. Také k očištění ducha. A dosažení rovnováhy v jejich životech. A rovnováhy kolem nich. Ústní tradice naznačuje, že indiáni se učili využívat schopnosti bylin pozorováním chování nemocných zvířat. Byla to součást nejstarší formy spirituality. Říká se tomu animismus. Dodnes ho ještě najdeme po celém světě – u původních obyvatel Severní a Jižní Ameriky, na Havaji, v tradičních keltských oblastech, ruských šamanských kulturách, u původních Australanů a podobně. Jako by lidé byli už dávno spojeni jakýmsi neviditelným vláknem.  Takže zase ten náš společný Zdroj. Přitom tyto různorodé skupiny ještě před dvěma sty lety neměli prakticky žádné spojení. To přišlo až s rozvojem komunikací a cestování.

Nevíte, co dělá vánoce vánocemi? COSMOS®MEDICINAL

DÁREK 4

To je dárek pro Vás

Proto jdeme cestou, která je přírodě nejblíž. Rostliny vděčí za svoje mimořádné vlastnosti takzvaným obsahovým látkám. Nevíme proč vlastně rostliny tyto látky vytvářejí a ukládají. Rostlina je nepotřebuje, a přesto vydává spoustu energie na jejich vytvoření a uložení. Je to součást velkého mystéria přírody. Naše přírodní produkty COSMOS®MEDICINAL přinášíme proto od roku 1992 s maximálně možným přírodním přístupem. Neobsahují proto žádné přídavné látky. Ani konzervační ani chuťové. Žádné geneticky modifikované složky. Žádné chemicky upravené složky. Neobsahují složky, které byly ozařovány.

DÁREK 5

Poselství starého náčelníka

„Staří Lakotové byli moudří. Věděli, že srdce člověka, který má daleko k Přírodě ztvrdne. Věděli, že když chybí úcta ke všemu, co roste a je živoucí věcí vede to brzy také ke ztrátě úcty k lidem. A proto své potomky vychovávali pod vlivem Přírody, která vše zmírňuje.“

-Náčelník Luther Stojící Medvěd z kmene Lakota Sioux (narozen 1868)

Nevíte, co dělá vánoce vánocemi? COSMOS®MEDICINAL

Přeji krásné vánoční svátky a mnoho štěstí v novém roce!

Hlavně pevné zdraví!

Děkujeme všem příznivcům COSMOS®MEDICINAL !

© COSMOS s.r.o., All rights reserved

Napsat komentář

Item added to cart.
0 items - 0,00 
COSMOS®MEDICINAL
Nezávisle ověřeno
15 recenze